Iconify Field (1.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Save
fa: ذخیره

en: Icon
fa: شمایل

en: All
fa: همه

en: Advanced
fa: پیشرفته
