Iconify Field (1.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: All
he: הכל

en: Advanced
he: מתקדם
