Iconify Field (1.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Save
sv: Spara

en: Icon
sv: Ikon

en: All
sv: Alla

en: Advanced
sv: Utökad

en: Decorative image
sv: Dekorativ bild
