Iconify Field (1.1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Icon
lv: Ikona

en: All
lv: Visi

en: Advanced
lv: Paplašināts
