Iconify Field (1.1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Save
pt: Salvar

en: Icon
pt: Ícone

en: All
pt: Tudo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Default collection
pt: Coleção padrão

en: Decorative image
pt: Imagem decorativa
