Iconify Field (1.1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Save
pt: Guardar

en: Icon
pt: Ícone

en: All
pt: Todos

en: Advanced
pt: Avançado
