Iconify Field (1.1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Desa

en: Icon
ca: Icona

en: All
ca: Tot

en: Advanced
ca: Avançat
