Iconify Field (1.1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Save
cy: Cadw

en: All
cy: I gyd

en: Advanced
cy: Uwch
