Iconify Field (1.1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: All
ja: すべて

en: Advanced
ja: 高度

en: Decorative image
ja: 装飾画像
