Iconify Field (1.1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: All
jv: Kabèh

en: Advanced
jv: Mahir
