Iconify Field (1.1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: All
ro: Toate

en: Advanced
ro: Avansat
