Iconify Field (1.1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: All
te: అన్నీ
