Iconify Field (1.1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Save
da: Gem

en: Icon
da: Ikon

en: All
da: Alle

en: Advanced
da: Avanceret
