Iconify Field (1.1.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Save
hr: Spremi

en: Icon
hr: Ikona

en: All
hr: Svi

en: Advanced
hr: Napredno
