Iconify Field (1.1.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: All
lt: Visi

en: Advanced
lt: Papildomai
