Iconify Field (1.1.5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: All
az: Hammısı

en: Advanced
az: Əlavə
