Iconify Field (1.1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: All
gl: Todo

en: Advanced
gl: Avanzado
