Iconify Field (1.1.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: All
hi: सभी

en: Advanced
hi: विकसित
