Iconify Field (1.1.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: All
hu: Mind

en: Advanced
hu: Haladó
