Iconify Field (1.1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: Save
id: Simpan

en: Icon
id: Ikon

en: All
id: Semua

en: Advanced
id: Lebih lanjut
