Iconify Field (1.1.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ
