Iconify Field (1.1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: All
nl: Alle

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Decorative image
nl: Decoratieve afbeelding
