Iconify Field (1.1.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: All
sk: Všetky

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy
