Iconify Field (1.1.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Icon
uk: Іконка

en: All
uk: Все

en: Advanced
uk: Розширені

en: Additional classes
uk: Додаткові класи

en: Decorative image
uk: Декоративне зображення
