Iconify Field (1.1.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Save
vi: Lưu

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: All
vi: Tất cả

en: Advanced
vi: Cao cấp
