Iconify Field (1.1.6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Cancel
ru: Отмена

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: All
ru: Все

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Additional classes
ru: Дополнительные классы

en: Decorative image
ru: Декоративное изображение
