Iconify Field (1.1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Save
ta: சேமி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: All
ta: எல்லா

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட
