Iconify Field (1.1.6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Advanced
th: ขั้นสูง
