Iconify Field (1.2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: All
ar: الكل

en: Advanced
ar: متقدم
