Iconify Field (1.2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Save
cs: Uložit

en: Icon
cs: Ikona

en: All
cs: Vše

en: Advanced
cs: Pokročilé
