Iconify Field (1.2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Save
eo: Konservu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Advanced
eo: Specialaj
