Iconify Field (1.2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: All
fi: Kaikki

en: Advanced
fi: Edistyneet
