Iconify Field (1.2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Save
fr: Enregistrer

en: Icon
fr: Icône

en: All
fr: Tout

en: Advanced
fr: Avancé

en: First available
fr: Premier disponible

en: Decorative image
fr: Image décorative
