Iconify Field (1.2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: All
tr: Tümü

en: Advanced
tr: Gelişmiş
