Iconify Field (1.2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: All
pl: Wszystko

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Additional classes
pl: Dodatkowe klasy
