Iconify Icons (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Color
my: အရောင်

en: About
my: အကြောင်း
