Iconify Icons (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels

en: Rotate
ca: Girar

en: An entity field containing an entity reference.
ca: Un camp d'entitat que conté una referència d'entitat.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
ca: L'URL on s'ha de redirigir a l'usuari. Aquest pot ser un URL intern com /node/1234 o un URL extern com @url.
