Iconify Icons (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Color
az: Rəng

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər

en: Rotate
az: Fırladın
