Iconify Icons (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Color
hr: Boja

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela

en: Rotate
hr: Zakreni
