Iconify Icons (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Color
lv: Krāsa

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
lv: URL, uz kuru jānovirza lietotājs. Tas var būt iekšējs URL, piemēram, /node/1234, vai ārējs URL, piemēram, @url.
