Iconify Icons (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Color
pt: Cor

en: About
pt: Sobre

en: Rotate
pt: Rotacionar

en: 180°
pt: 180º

en: An entity field containing an entity reference.
pt: Um campo de entidade contendo uma referência de entidade.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
pt: A URL para a qual o usuário deve ser redirecionado. Esta poderá ser uma URL interna como /node/1234 ou uma URL externa como @url.
