Iconify Icons (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Color
ja: 色

en: About
ja: アバウト

en: pixels
ja: ピクセル

en: Rotate
ja: 回転

en: An entity field containing an entity reference.
ja: エンティティ・リファレンスを含むエンティティ・フィールド

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
ja: ユーザーがリダイレクトされる先の URL 。 /node/1234 のような内部 URL にすることも @url のような外部 URL にすることもできます。
