Iconify Icons (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Rotate
ku: سووڕاندن
