Iconify Icons (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Color
vi: Màu sắc

en: About
vi: Giới thiệu

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Rotate
vi: Xoay
