Iconify Icons (1.0.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Icon
id: Ikon

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Color
id: Warna

en: About
id: Tentang

en: pixels
id: piksel

en: Rotate
id: Rotasikan

en: An entity field containing an entity reference.
id: Sebuah field entitas yang memiliki sebuah refennsi entitas
