Iconify Icons (1.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Icon
pt: Ícone

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Icon Settings
pt: Configurações do ícone

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Color
pt: Cor

en: About
pt: Sobre

en: pixels
pt: píxeis

en: Rotate
pt: Rodar

en: An entity field containing an entity reference.
pt: Um campo de entidade contendo uma referência de entidade.
