Iconify Icons (1.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: About
te: గురించి
