Iconify Icons (1.0.10) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja
