Iconify Icons (1.0.10) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: About
gu: વિશે
