Iconify Icons (1.0.10) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Icon
is: Táknmynd

en: URL
is: vefslóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur

en: About
is: Um
